تبلیغات
عاشقان مهدی-رهروان شهدا - ترورناجوانمردانه 2 استاد رابه جامعه شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت می گویم

عاشقان مهدی-رهروان شهدا
ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است / ما برآنیم که این ذکر جهانی بشود

بزرگ مردتاریخ

جستجو
جعبه حدیث

بیانیه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ها درخصوص تروردواستاد دانشگاه

 


تهران/ واحد مرکزی خبر/ سیاسی 1389/09/08 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در خصوص ترور ناجوانمردانه دو تن از اساتید دانشگاه شهید بهشتی بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به این شرح است: «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» جریان ضد انقلاب و دشمنان شکست خورده ایران اسلامی که طی 30 سال گذشته از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده، این روزها شمشیرهای آغشته به کینه و خشم خود را از رو بسته و از هر وسیله‌ای برای ضربه‌زدن به ملت ایران استفاده می‌کند. عناصر معلوم‌الحال ضد انقلاب و دشمنان نظام که تحمل دیدن پیشرفت‌ها و سربلندی ملت ایران طی 30 سال گذشته انقلاب در عرصه‌های مختلف را نداشته و این روزها، تمام سناریوهای شوم خود را شکست خورده می‌بینند، در کمال درماندگی، طی عملیات های تروریستی ناجوانمردانه و از پیش طراحی‌شده، شخصیت ها و اساتید برجسته فیزیک هسته ای دانشگاه شهید بهشتی تهران را مورد سوء قصد قرار دادند.

اجرای این عملیات های تروریستی -که منجر به شهادت دکتر شهریاری و مصدومیت دکتر عباسی شخصیت های علمی برجسته کشوری- نشان از آن دارد که دشمنان مورد حمایت‌های گسترده استکبار جهانی و مدعیان دروغین دموکراسی و مبارزه با تروریسم، نتوانستند در عرصه سیاسی و جنگ نرم به مقاصد شوم خود برسند و در حالی که شاهد تداوم درخشش فرزندان ایران‌زمین درعرصه‌های علمی جهان هستند، در تصور باطل خود اندیشیده‌اند که می‌توانند با ترور و به شهادت رساندن نیروهای علمی این مرز و بوم، چرخه عظیم پیشرفت‌های این ملت را با وقفه روبرو کنند.

خطاب به این عناصر فاسد و کوردل می‌گوییم ما از خدائیم و به سوی خدا می‌رویم، این منطق قرآن است و آنان که با ترور در خیال باطل خود می‌خواهند وقفه‌ای در مسیر حق و عقب‌نشینی از جهاد مقدس در راه خدا بیندازد، از این مهم غافلند که ترس از مرگ برای کسانی است که دنیا را مقر خود قرار داده و از قرارگاه ابدی و جوار رحمت ایزدی بی‌خبرند.

و بدانید تفکر عزت‌مداری، استقلال، پیشرفت و آبادانی کشور، امروز در وجود فرزندان این مرز و بوم با قوت هرچه تمام‌تر ساری و جاری است و با ترور نخبگان ما کاری از پیش نخواهید برد.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها وظیفه خود می‌داند ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم استاد شهید «دکتر مجید شهریاری» و آرزوی سلامت و بهبودی برای استاد ارجمند «دکتر فریدون عباسی» و دیگر مصدومان حادثه، از مسئولان انتظامی و امنیتی کشور پیگیری دقیق در جهت شناسایی عاملین این جنایت کثیف را مطالبه می‌نماید.نوشته شده در چهارشنبه 10 آذر 1389 توسط فخرالدین موسوی
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نویسندگان
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin